Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 14:36
Superman Cavill
1692V

Henry Cavill chce wrócić do roli Supermana. Aktor chce opowiedzieć nowe historie

Henry Cavill w ostatnich dniach jest głównie kojarzony z rolą Geralta dla Netflix, ale nie możemy zapomnieć o jego poprzednim dorobku. Aktor nadal chce wrócić do roli Supermana i przedstawić widzom nowe wydarzenia z tym charyzmatycznym superbohaterem.

Henry Cavill występuje w dużych produkcjach od wielu lat. Mężczyzna wskoczył w strój Supermana w „Człowiek ze stali”, „Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości” oraz „Lidze Sprawiedliwości” i jak się okazuje – Brytyjczyk nie ma dość i chciałby ponownie wcielić się w rolę Clarka Kenta.

Roger Roecken w ostatnich dniach miał okazję spotkać się z Henrym Cavillem na San Diego Comic-Con i jednym z poruszonych tematów był właśnie powrót do roli Supermana. Aktor podobno chciałby ponownie wcielić się w superbohatera, pracować na planie kontynuacji „Człowieka ze stali” i opowiedzieć wiele historii związanych z tą postacią.

Sytuacja jest naprawdę interesująca, ponieważ nadal nie znamy przyszłości tej marki. Warner Bros. zdecydowało się odświeżyć Batmana wrzucając do nowej historii Roberta Pattinsona i według ostatnich doniesień zmiany mają nadejść także do świata Supermana.

W Sieci nie brakuje opinii, według których słowa Cavilla nie pojawiły się bez przyczyny – aktor ma otrzymać kolejną szansę i wystąpić w nowym filmie.

Polecamy:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/superman/man_of_steel/man-of-steel-actor-henry-cavill-reportedly-still-wants-to-play-superman-in-a-potential-sequel-a169742

Tagi: Henry Cavill Superman