SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 15:27
Henry Cavill Wolverine
2193V

Henry Cavill chciałby wcielić się w Wolverine'a. Aktor rozmawia z Marvelem

Henry Cavill dopiero zakończył prace nad pierwszym sezonem „Wiedźmina” od Netflix, ale możemy mieć pewność, że aktor nie może narzekać na brak zajęć. Według najnowszych doniesień, mężczyzna chciałby wcielić się w Wolverine'a.

Henry Cavill jest znany z roli Supermana, jednak według ubiegłorocznych plotek, DC nie zamierza dłużej zatrudniać aktora do roli superbohatera. Firma ma planować odmłodzenie obsady i chce zaoferować widzom młodego Clarka Kenta.

Wiedźmin od Netflix. Data premiery wyciekła! Prace nad 2. sezonem rozpoczną się wkrótce

To właśnie z tego powodu Henry Cavill nie zamierza czekać na ogłoszenie nowych planów DC. Aktor rozpoczął podobno negocjacje z Marvel Studios dotyczące swojego angażu do roli Wolverine'a. Nie jest to oczywiście oficjalna wiadomość, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że akurat Cavill mógłby zająć miejsce Hugh Jackmana – jak wiadomo aktor nie zamierza dłużej występować w filmach o X-Menach.

Należy tutaj na pewno zaznaczyć, że te informacje nie są potwierdzone, a jednocześnie nie możemy liczyć na szybkie pojawienie się Wolverine'a w przykładowo Avengersach. Marvel chce na „nowo” przedstawić X-Menów, więc prawdopodobnie na początku możemy liczyć na solowe historie, które nie będą ściśle związane z Marvel Cinematic Universe.

Warto przeczytać

Źródło: https://themotherofallnerds.com/henry-cavill-in-talks-with-marvel-to-play-wolverine-and-we-dont-know-how-to-take-this/

Tagi: henry cavill Marvel Marvel Cinematic Universe wolverine