Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.05.2020 10:26
BioShock Switch
1103V

BioShock: The Collection na pierwszym gameplayu ze Switch. Tryb mobilny w akcji

Od marca wiemy, że Nintendo Switch wzbogaci się niedługo o BioShock: The Collection, czyli o zremasterowaną trylogię klasyków od 2K Marin/Irrational Games. Dziś mamy okazję przyjrzeć się, jak działa to na rzeczonej, hybrydowej konsoli.

Ekipa Virtuos, która niedawno stwierdziła, że na Switch da się przenieść każdą current-genową produkcję (a więc np. wizualnego tytana w postaci Red Dead Redemption 2) kończy już pracę nad dopieszczaniem BioShock: The Collection dla konsoli Nintendo. Pierwsze efekty ich pracy możecie sprawdzić poniżej, na gameplayu z trybu przenośnego. Niestety materiał wideo został nakręcony z zewnętrznej kamerki, ale i tak widać na nim płynny framerate i wiernie odtworzone lokacje z kultowej, podwodnej przygody. Zapowiada się to znakomicie.

BioShock: The Collection trafi w ręce posiadaczy Switch już w piątek, 29 maja 2020 r. Sama zremasterowana kolekcja trzech gier (BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite) doczekała się bardzo dobrych ocen w recenzjach już na PS4 i XOne. Dziennikarze chwalili odświeżenie klasyków od 2K Marin/Irrational Games. Liczymy, że z taką najwyższą jakością będziemy mieć do czynienia również na Switch. Po buńczucznych zapowiedziach zespołu Virtuos, że są w stanie przenieść na Switch każdą współczesną grę, można wnosić, że deweloperzy nie mieli problemów z konwersją również najładniejszego graficznie BioShock Infinite.

Tagi: 2K Games bioshock BioShock: The Collection Blind Squirrel Games