Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 21:45
Liberated Atomic Wolf
564V

Liberated przygotowuje graczy na premierę. Zwiastun z rozgrywką pokazuje ciekawą produkcję

Warszawski Atomic Wolf odlicza godziny do premiery Liberated, więc z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun gry. Twórcy tym razem pokazują kilka fragmentów rozgrywki i pozwalają spojrzeć na unikatową kreskę zastosowaną w tytule.

Liberated to zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji, która w najbliższych dniach będzie dostępna na platformie Nintendo. Warszawski Atomic Wolf w połowie miesiąca potwierdził datę premiery, a teraz deweloperzy postanowili zaprezentować zwiastun z kilkoma urywkami przygody.

Studio pokazuje ciekawą wizję produkcji, w której gracze mają okazję uczestniczyć w akcji rozgrywanej na kartach komiksu. Wszystko zostało ubrane w odpowiednie szaty i trzeba przyznać, że Atomic Wolf wpadło na ciekawy pomysł, który przy odpowiednim gameplayu może zostać ciepło przyjęty przez wielu graczy.

Jeśli dotychczas nie mieliście okazji zapoznać się z Liberated, to na naszej stronie znajdziecie dwa teksty, w których Roger przedstawia swoje wrażenia z gry: „Polacy mają szansę na sukces i stworzenie nowego gatunku” oraz „Graliśmy w polską cyberpunkową perełkę”.

Źródło: Atomic Wolf

Tagi: Atomic Wolf Liberated Walkabout