Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 22:30
Hannibal mads mikkelsen
932V

Hannibal może powrócić? Mads Mikkelsen rozbudza nadzieje fanów

Od miesięcy fani „Hannibala” wierzą w powrót serialu. Netflix już wkrótce zaproponuje trzy sezony widzom ze Stanów Zjednoczonych i za sprawą wiadomości Madsa Mikkelsena ponownie odżyła nadzieja na stworzenie kontynuacji.

„Hannibal” to zdecydowanie jedna z serialowych perełek, która nie została odpowiednio rozbudowana. Historia została zakończona po trzech seriach i fani opowieści od lat proszą o rozwijanie tej przygody.

Jedną z osób zainteresowanych kontynuacją jest Mads Mikkelsen, który w wielu wywiadach wspominał, że chciałby wrócić na plan serialu. Teraz aktor ponownie rozbudził oczekiwania fanów, ponieważ Mikkelsen wrzucił w media społecznościowe materiał z serwisu NetfLife, który zapowiada premierę trzech sezonów „Hannibala” w amerykańskim Netflixie. Słowa przedstawione przez aktora są wymowne:

Hannibal Serial

Wiadomość została ciepło przyjęta przez sympatyków jego kreacji Hannibala, którzy chcieliby ponownie spojrzeć na aktora w tej świetnej roli. Niestety, nie mamy aktualnie żadnego potwierdzenia z platformy dotyczącej rozwijania serii.

Należycie do grona widzów, którzy chcieliby zobaczyć powrót „Hannibala”? Tym czasem sprawdźcie ostatni tekst Dawida o „Better Call Saul” oraz poznajcie najlepsze animacje proponowane przez HBO GO.

Źródło: https://netflixlife.com/2020/05/18/netflix-save-hannibal-june-2020/

Tagi: Hannibal Mads Mikkelsen Netflix