Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.05.2020 10:48
The Crew 2 z nową aktualizacją. Twórcy zapraszają na nowości do Inner Drive
932V

The Crew 2 z nową aktualizacją. Twórcy zapraszają na nowości do Inner Drive

The Crew 2 cyklicznie otrzymuje nową zawartość. Nie inaczej jest tym razem kiedy do gry w ramach darmowego rozszerzenia Inner Drive pojawiają się nowości kosmetyczne i tym podobne. Twórcy prezentują zwiastun.

The Crew 2 w ramach darmowego rozszerzenia znanego u nas jako "Wewnętrzny Pęd" oferuje co tydzień nowy zestaw wyzwań, przedmiotów kosmetycznych czy samochodów. Wraz z pojawieniem się dodatku przebudowane zostały też awatary.

Nowa zawartość pojawi się w grze 27 maja. Będzie to ponad 300 wyzwań, nowe pojazdy i nagrody do zdobycia oraz nowe ścieżki do podążania. W wyzwaniach będziemy mogli sprawdzić się jako odkrywca. Odwiedzimy kilka lokacji, w tym Most Golden Gate, Mount Rushmore i miejsca, które twórcy określają jako tajne. Nowości sprawdzicie na poniższym zwiastunie.

The Crew 2 dostępne jest od blisko 2 lat na PlayStation 4, Xboxa One i komputery osobiste. Podobnie jak pierwsza część, gra hitem nie była i nie jest, ale skoro twórcy ciągle udostępniają nową zawartość, najpewniej ma aktywnych graczy.

Tagi: ivory tower the crew 2 Ubisoft