Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.05.2020 08:30
Wasteland 3 nowy materiał
520V

Wasteland 3. Nowe wideo przybliża nam świat, historię oraz dostępne postaci

Inxile Enterainment wypuściło kolejny już dziennik deweloperski w postaci wideo, dzięki któremu fani wyczekujący ich nadchodzącego projektu, mogą przyjrzeć się z bliska, jak przebiegają prace. 

Wasteland 3 to tytuł, na który fani dzieł od inXile Entertainment czekają wyjątkowo mocno. Projekt ma znacznie rozwinąć wszystkie elementy z dwóch poprzednich odsłon. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się jednak, że premiera gry zostanie przeniesiona na końcówkę września. 

Pozostaje więc czekać, ale zaznaczyć należy, że twórcy dokładają wszelkich starań, aby czas ten jak najbardziej nam umilić. Zaledwie kilka dni temu pojawił się materiał, który prezentował to, jak głębokie będzie tworzenie postaci oraz jak ogromne znaczenie będzie miało ich tworzenie. 

Teraz twórcy zaprezentowali nam świeżutki dziennik deweloperski w postaci wideo. Jest to już drugi tego typu materiał i tym razem dotyczy on historii wykreowanego świata, dziwnych postaci, z którymi będzie trzeba sobie poradzić oraz samej fabuły, która ma mieć niemałe znaczenie w nadchodzącej odsłonie. 

Premiera gry zaplanowana jest na 28 sierpnia 2020 roku i ma się odbyć na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na PC.

Źródło: YouTube

Tagi: Deep Silver Inxile Enterainment Wasteland 3