Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.05.2020 13:30
Wasteland 3 nowy materiał
560V

Wasteland 3 na nowym materiale. Twórcy obiecują bardzo rozbudowane zarządzanie postacią

Inxile Enterainment wypuściło właśnie nowy dziennik deweloperski w postaci wideo, dzięki któremu fani mogą dowiedzieć się całkiem ciekawych rzeczy na temat wyczekiwanej kontynuacji serii Wasteland. 

Wasteland 3 to jeden z bardziej wyczekiwanych tytułów przez fanów dzieł od inXile Entertainment. Gra ma bardzo mocno rozwijać założenia z dwóch pierwszych odsłon. Niestety, jeszcze w marcu dowiedzieliśmy się, że premiera gry zostanie przeniesiona i najwcześniej zagramy w nią dopiero pod koniec sierpnia bieżącego roku.

Twórcy nie zostawiają nas jednak z pustymi rękami. W Internecie pojawił się właśnie zupełnie nowy materiał traktujący o trzeciej odsłonie serii. Możemy w nim posłuchać głównego projektanta pozycji, Davida Rogersa, który obiecuje, że w grze dostaniemy naprawdę szczegółowe zarządzanie postacią i całą masę umiejętności oraz statystyk. Te mają mieć ogromny wpływ na przebieg rozgrywki. 

Ważne będzie także, aby patrzeć na jednostki, jako elementy większej całości. Przy zarządzaniu konkretną postacią trzeba będzie pamiętać, że jesteśmy częścią wielką grupą. Wszystko to brzmi niezwykle ciekawie i zachęca podobnie mocno, jak opublikowany kilka tygodni temu materiał, który przedstawiał niezwykle mroźny świat gry.

Jeśli wyczekujecie produkcji, to koniecznie poświęćcie dziesięć minut na zapoznanie się z niezwykle interesującym materiałem. Jestem przekonany, że znajdziecie coś dla siebie

Źródło: YouTube

Tagi: Deep Silver Inxile Enterainment Wasteland 3