Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.05.2020 09:45
Ghostrunner na Digital Dragons Indie Celebration
563V

Ghostrunner zwycięża na Digital Dragons Indie Celebration. Znamy laureatów konkursu

Konkurs gier niezależnych organizowany przez Krakowski Park Technologiczny właśnie doczekał się rozstrzygnięcia. Poznaliśmy najlepsze produkcje. 

Ghostrunner to gra, które może okazać się jedną z większych niespodzianek 2020 roku. Projekt polskiego studia zachwyca na zwiastunach i przyciąga uwagę coraz większej liczby graczy. Zachwyty nie milkną, ale nie można się temu dziwić- całość prezentuje się naprawdę świetnie!

I nie powinno być zaskoczeniem, że już teraz twórcom udało się zdobyć pierwszą nagrodę do gablotki. Ghostrunner został najlepszą grą Digital Dragons Indie Celebration! Autorzy z krakowskiego One More Level nie kryli radości z takiego obrotu spraw i bardzo ciepło wypowiedzieli się o sytuacji:

Fakt, że jury wybrało naszą grę z spośród wielu innych niesamowitych produkcji, jest wielkim zaszczytem, który dodaje nam olbrzymiej motywacji na nadchodzące miesiące, a jednocześnie pokazuje, że jako zespół One More Level, podążamy we właściwym kierunku z rozwojem gry.Z tego miejsca słowa podziękowania kieruję do graczy, którzy wręcz zasypali nas pozytywnym odzewem na demo i są dla nas inspiracją oraz źródłem pomysłów (oraz wyzwań). Jestem pewien, że bez nich ten sukces nie byłby możliwy. Wreszcie, wyrazy podziwu i uznania dla całego zespołu OML, napędzanego pasją i determinacją. Dzięki temu, Ghostrunner już teraz jest wyjątkową produkcją, a najlepsze wciąż przed nami.

Pozostali nagrodzeni

Tuż za pierwszym miejsce uplasowało się The Riftbreaker od EXOR Studio, a podium domknęło Stoneshard rosyjskiego Ink Stains Games. Nagroda publiczności powędrowała natomiast do wyczekiwanego Last Oasis od Donkey Crew.

Jak mogliśmy czytać, rywalizacja wśród wszystkich zgłoszeń była tak duża, że jury zdecydowało się przyznać także kilka wyróżnień

  • Ars Fabulae (Destructoid)
  • Not for Broadcast (Fool's Theory)
  • Liberated (Indie Games Poland)
  • Enemy on Board (11 bit studios)
  • Rhythm Fighter (Eurogamer)

Źródło: http://media.kpt.krakow.pl/96627-przedstawiamy-zwyciezcow-digital-dragons-indie-celebration?fbclid=IwAR0toUCmPRTrO5qajNGRt505I4jsnAgmbBH5fE5yzpib_3B0hm-8nUv0tnQ

Tagi: All in! Games ghostrunner One More Level