Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2020 17:17
Red Wings Aces of the Sky Switch
626V

Red Wings: Aces of the Sky nadleci w przyszłym tygodniu. Twórcy pokazują wszystkie elementy gry

Rozbudowany zwiastun Red Wings: Aces of the Sky pokazuje produkcję nadlatującą na Nintendo Switcha. Gracze mogą przygotować się na dynamiczną rozgrywkę, podczas której zainteresowani będą kontrolować samoloty Trójporozumienia lub Trójprzymierza.

Nie brakuje dzisiaj pozytywnych informacji dla posiadaczy Nintendo Switchów, ale po zapowiedzi nowego Paper Mario, nadszedł czas na tytuł z rodzimego podwórka. Już wcześniej miałem okazję zaprezentować zwiastun Red Wings: Aces of the Sky, a teraz deweloperzy opublikowali dokładny materiał pokazujący czysty gameplay.

W Red Wings: Aces of the Sky sprawdzimy zręcznościowe starcia, a podczas rozgrywki przeniesiemy się do czasów I wojny światowej. Twórcy postawili na ten okres, ponieważ jest to wyjątkowy czas w historii lotnictwa – wtedy to „odwaga pilotów graniczyła z szaleństwem”.

Najnowszy zwiastun zbiera wszystkie informacje o grze, pozwala spojrzeć na gameplay i przygotowuje na wielką premierę. Red Wings: Aces of the Sky będzie dostępny na Nintendo Switchu już 21 maja, a premiera na innych platformach (PS4, Xbox One, PC) odbędzie się jeszcze w tym roku. Autorzy w odpowiednim momencie potwierdzą wszystkie szczegóły.

Źródło: Informacja prasowa: better. gaming agency

Tagi: All in! Games Red Wings: Aces of the Sky