Iza Łęcka Iza Łęcka 22.05.2020 10:57
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
1321V

Final Fantasy XIV Starter Edition na PS4 za darmo. Gra do sprawdzenia przez 30 dni

Square Enix zaprasza do sprawdzenia Final Fantasy XIV. Udostępniony został Starter Edition, dzięki czemu gracze mogą przez 30 dni wykonywać zadania, walczyć z potworami i rozwijać swoje postacie. Promocja jest dostępna na PS4.

Final Fantasy XIV jest rozwijane od wielu lat, jednak Square Enix postanowiło przypomnieć o produkcji i zaprosić na serwery kolejnych graczy: przygotowano więc Final Fantasy XIV Starter Edition. Najnowsze wydanie zawiera podstawkę oraz znakomicie ocenione Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, dzięki czemu gracze otrzymają dostęp do rozbudowanej zawartości.

FINAL FANTASY XIV Online – Edycja startowa - sprawdź przez 30 dni

Square Enix dąży do pozyskania nowych użytkowników na serwerach swojej już kilkuletniej produkcji MMORPG - Final Fantasy XIV Starter Edition zostało udostępnione za darmo. Gracze przez 30 dni mogą sprawdzić zawartość gry, dzięki czemu rozpoczną swoją wielką podróż po kontynencie Eorzea, nie tylko przyczyniając się do powrotu krainy do dawnej świetności, ale i realizując kolejne zadania:

"Dla rozpoczynających zabawę z FINAL FANTASY XIV Online, ta edycja zawiera docenioną przez krytyków grę FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn. Zawiera 30-dniowy okres bezpłatnej rozgrywki."

Jest tutaj jednak mały haczyk: darmowe Final Fantasy XIV Starter Edition zawierające 30-dniowy dostęp do gry jest dostępne wyłącznie do 26 maja. Pozostały jeszcze 4 dni na pobranie produkcji i rozpoczęcie zabawy.

Pomimo że Square Enix nie zaprosi graczy na cyfrową konferencję, która przedstawi najnowsze, opracowywane produkcje, możemy mieć pewność, że Final Fantasy VII Remake 2 już powstaje.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/05/final-fantasy-xiv-starter-edition-ps4-free/

Tagi: Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Square Enix