Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2020 21:25
PlayStation Brazil pyta graczy o Gran Turismo 7
883V

PlayStation Brazil pyta graczy o Gran Turismo 7

PlayStation Brazil opublikowało ankietę, w której oddział PlayStation pyta graczy o najlepszą produkcję do wspólnej gry na kanapie. Nic w tym dziwnego, ale Brazylijczycy wrzucili na listę wciąż niezapowiedziane Gran Turismo 7.

Jednego dnia partner PlayStation pokazuje logo Gran Turismo 7, by po kilku godzinach brazylijski oddział PlayStation oficjalnie pytał graczy o produkcję Polyphony Digital. Przypadek? Mam wrażenie, że w naszej branży takie rzeczy nie dzieją się bez przyczyny i choć pewnie za kilka godzin pojawi się oświadczenie, w którym Brazylijczycy powiedzą, że „nic nie wiedzą”, to jednak sytuacja jest naprawdę interesująca.

Kazunori Yamauchi już na początku roku wspominał, że chciałby osiągnąć 240 klatek na sekundę w next-genowym Gran Turismo, a jego zespół od kilku miesięcy skupia się niemal wyłącznie na nowych wyścigach, ale tak naprawdę nie wiemy, kiedy gra zostanie zapowiedziana.

Możemy mieć pewność, że nowe Gran Turismo powstaje... A biorąc pod uwagę ruchy konkurencji związane z marką Forza, premiera gry wraz z PlayStation 5 to najlepsza możliwa decyzja, jednak akurat Polyphony Digital jest specyficznym studiem, które przyzwyczaiło graczy do bardzo spokojnej pracy.

Trudno jednak uwierzyć, że takie dwie wpadki (publikacja logo na grafice partnera PlayStation i pojawienie się gry w ankiecie) jest totalnie przypadkowe.

Gran Turismo 7 ankieta

Źródło: Twitter: PlayStation_BR

Tagi: Gran Turismo Gran Turismo 7 Polyphony Digital