Gran Turismo 7 na premierę PS5? Next Level Racing musi się tłumaczyć

Plotka
3676V
Gran Turismo 7 na premierę PS5? Next Level Racing musi się tłumaczyć
Iza Łęcka | 21.05.2020, 07:00

Gran Turismo 7 może okazać się jedną ze startowych produkcji nowej generacji. Polyphony Digital od miesięcy pracuje nad tajnym tytułem, tymczasem Next Level Racing opublikowało logo produkcji. Teraz firma tłumaczy się krnąbrnym grafikiem, a wpadka wielu graczom daje nadzieję na nową odsłonę wyścigów.

Gran Turismo to jedno z najważniejszych IP Sony, które od lat potrzebuje pełnoprawnej kontynuacji. Na PS4 zadebiutowało jedynie Gran Turismo Sport, choć Japończycy od dłuższego czasu wspominają o wersji na nową generację. Jeden z informatorów już w listopadzie ubiegłego roku zapowiedział pojawienie się Gran Turismo 7 na PS5.

Sony jak dotąd nie pokusiło się o oficjalną prezentację produkcji –  w nocy jednak Next Level Racing, które jest firmą zajmującą się projektowaniem profesjonalnych standów do gier wyścigowych (fotel + rama do kierownicy), opublikowało zdjęcie, na którym pyta graczy na jakie wyścigi czekają najbardziej w 2020 roku? Na dołączonej do wiadomości grafice pojawiło się logo Gran Turismo 7.

Gracze szybko dostrzegli charakterystyczny znak i zaczęli rozprzestrzeniać zdjęcie w mediach społecznościowych, zwiastując nadejście kolejnej odsłony Gran Turismo. Sytuacja musiała zostać szybko zażegnana przez Next Level Racing. Partner PlayStation opublikował wiadomość, tłumacząc, że ostatnia wypowiedź „została źle zinterpretowana przez media” i nie odzwierciedla informacji dostępnych przez firmę.

Dla wielu graczy grafika stanowi jednak typowy przeciek, a Next Level Racing próbuje tylko wyjaśnić kłopotliwą sytuację. Wśród fanów Gran Turismo pojawiła się nadzieja na nadejście nowej produkcji z rąk Polyphony Digital. Nie możemy mieć pewności, czy rzeczywiście nie mamy do czynienia ze zwykłą wpadką, jednak sprawa wydaje się co najmniej intrygująca. Dodatkowo, pozytywny odbiór i reakcja społeczności PlayStation na tę plotkę dobitnie pokazują, że Gran Turismo 7 na premierę next-genowej konsoli byłoby strzałem w dziesiątkę.

Gran Turismo 7 przeciek

Źródło: https://www.psu.com/news/gran-turismo-7-leaked-for-ps5-and-ps4-by-next-level-racing/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych