Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2020 15:36
Mortal Kombat 11 Aftermath Raiden
992V

Mortal Kombat 11: Aftermath na premierowym zwiastunie. Świetny pokaz nowej zawartości

Twórcy Mortal Kombat 11 zapowiadają wielką wojnę. Premierowy zwiastun rozszerzenia Aftermath pokazuje kilka scen z nowej historii i w zasadzie pozwala spojrzeć na niemal całą nową zawartość. Wszystko zostało ubrane w niezły montaż i przyjemną nutę.

Twórcy Mortal Kombat 11 właśnie opublikowali finalny zwiastun dodatku Aftermath. Materiał pokazuje wiele nowych scen z fabuły, ale także przedstawia szerokiej publice kolejnych wojowników oraz pozwala spojrzeć na powracające lokacje.

Nie wiemy, jak długą historię zaoferuje Mortal Kombat 11: Aftermath, ale możemy mieć pewność, że w opowieści nie zabraknie kolejnej wielkiej wojny, w której weźmie udział wielu wojowników. Opublikowany zwiastun pokazuje między innymi Sheevę, Fujina oraz RoboCopa – choć tego ostatniego nie zobaczymy w fabularnym trybie.

Deweloperzy ponownie potwierdzają, że Stage Fatalities i Friendships zostaną udostępnione za darmo. Wszyscy posiadacze Mortal Kombat 11 otrzymają także nowe miejscówki, więc podczas sieciowych pojedynków nie zabraknie opcji, by nabić rywali na kolce lub wrzucić ich do kwasu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.