Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2020 17:01
Epic Games Store
2209V

Civilization 6 za darmo. Epic Games rozdaje kolejną grę

Epic Games właśnie odkryło następną niespodziankę. Gracze mogą pobrać kolejną produkcję i tym samym powiększyć swoje cyfrowe kupki wstydu. Civilization 6 to kolejna ciekawa pozycja dostępna za darmo.

Już w ubiegłym tygodniu pojawiły się przecieki dotyczące najnowszej oferty Epic Games, ale dopiero teraz produkcja została ujawniona. Jest to kolejny interesujący tytuł, który został dodany przez firmę w ostatnim czasie. Do godziny 17:00 zainteresowani mogli zgarnąć GTA 5.

Civilization 6 za darmo

Sid Meier's Civilization VI to ceniona produkcja Firaxis Games, która trafiła na komputery osobiste w 2016 roku, ale dopiero w zeszłym tygodniu deweloperzy zdecydowali się na zaprezentowanie wielkiej Przepustki Sezonowej. Fani uniwersum mogą szykować się na zestaw zróżnicowanych dodatków, dzięki którym strategia zostanie znacząco rozbudowana.

Pojawienie się pozycji Firaxis Games w promocji Epic Games Store jest bardzo interesujące, ponieważ potwierdza się tym samym przeciek z ubiegłego tygodnia. W Sieci pojawiła się lista trzech gier, które mają w następnych tygodniach zostać udostępnione w ofercie.

Aktualnie Epic Games nie potwierdza, jaka pozycja zostanie udostępniona – na witrynie pojawiła się brama z napisem „Tajemnicza gra”. Tytuł będzie dostępny od 28 maja, godziny 17:00.

Źródło: Epic Games

Tagi: 2K Games Epic Games Firaxis Games pc promocja Sid Meier's Civilization VI za darmo