Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2020 22:29
Civilization 6
902V

Civilization 6 otrzyma Przepustkę Sezonową. Twórcy zapowiadają mnóstwo nowości

Fani serii Civilization muszą szykować się na sporo dobra. Twórcy właśnie zapowiedzieli Przepustkę Sezonową do Civilization 6, dzięki której przez kolejny rok gracze otrzymają sześć dużych paczek zawartości. Zainteresowani sprawdzą nowe tryby, kolejne cywilizacje oraz wcielą się w nowych liderów.

Sid Meier's Civilization VI w 2016 roku trafiło na komputery osobiste, następnie na urządzenia mobilne, Nintendo Switcha oraz PlayStation 4 i Xboksa One. Firaxis Games zbudowało sobie wielką bazę fanów i teraz studio chce odpowiednio zadbać o sympatyków serii.

Deweloperzy zapowiedzieli Przepustkę Sezonową, dzięki której od maja 2020 roku do marca 2021 roku zainteresowani będą mogli liczyć na przynajmniej sześć dużych rozszerzeń. W każdej paczce pojawi się przynajmniej jedna cywilizacja, a nawet zainteresowani zapoznają się z kolejnymi trybami.

Firaxis Games podkreśla, że gracze mogą także liczyć na nowe mapy, scenariusze czy też łatki dbające o balans i te aktualizacje będą dostępne dla wszystkich, jednak Przepustka Sezonowa nie bez powodu będzie płatna. Mimo wszystko fani uniwersum raczej narzekać nie będą, ponieważ zespół zamierza w znaczący sposób rozbudować grę.

Twórcy przez następne miesiące będą zajmować się rozszerzeniami, a drugi zespół małymi krokami opracuje sowitą kontynuację. Pakiet będzie dostępny za około 169 zł.

Sprawdźcie naszą recenzję Sid Meier’s Civilization 6 oraz pamiętajcie o zbliżającej się premierze XCOM 2 na Nintendo Switcha.

Civilization 6 Przepustka Sezonowa

Źródło: Informacja prasowa: 2K Games

Tagi: 2K Games Firaxis Games przepustka sezonowa Sid Meier's Civilization VI