Iza Łęcka Iza Łęcka 20.05.2020 08:08
Fujin Mortal Kombat 11
623V

Mortal Kombat 11 wita Fujina. Zwiastun z powracającą postacią

Na arenę Mortal Kombat 11 powróci Fujin, który jest gwiazdą najnowszej prezentacji. Twórcy poprzez zwiastun pokazują możliwości wojownika, który do gry zawita już w przyszłym tygodniu. Postać będzie dostępna między innymi dla graczy, którzy planują zakupić dodatek Aftermath.

Mortal Kombat 11: Aftermath będzie dostępne od przyszłego tygodnia. Choć część nowej zawartości będzie dostępna dla wszystkich graczy za darmo (Stage Fatalities i Friendships), nowi wojownicy trafią do graczy, którzy zdecydują się na zakup rozszerzenia lub poszczególnych bohaterów.

Fujin to bóg wiatru powracający do Mortal Kombat po dłuższej nieobecności. Pierwszy raz wojownika widzieliśmy w Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero, jednak dopiero w Mortal Kombat 4 prawdziwie poznaliśmy jego moc, mogąc w końcu się w niego wcielić. Fujin często pojawiał się w kolejnych odsłonach brutalnej serii, jednak zazwyczaj nie decydowano się poświęcić mu więcej uwagi i przybliżyć jego historii: najczęściej był prezentowany jako NPC (Mortal Kombat X) lub zaliczał małe camea (Mortal Kombat 2011, Mortal Kombat vs. DC Universe, Mortal Kombat: Unchained, Mortal Kombat: Deception).

Teraz Fujin powraca do gry i będzie znaczącym bohaterem dla fabuły Mortal Kombat 11: Aftermath. Gracze będą mogli sprawdzić jego możliwości podczas najbrutalniejszych starć, a bóg wiatru może się pochwalić potężnym orężem, dysponując mocą niebezpiecznego żywiołu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios trailer warner bros. zwiastun