Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2020 19:45
Ostatni skok w historii USA
884V

Ostatni skok w historii USA na Netflix. Zwiastun przygotowuje na ciekawy film

Netflix udostępnił zwiastun „Ostatniego skoku w historii USA”. Produkcja zaskakuje fabułą i może okazać się jedną z ciekawszych propozycji przygotowywanych przez platformę na przyszły miesiąc. Sprawdźcie zwiastun i szczegóły.

„Ostatni skok w historii USA” to film przygotowany na podstawie komiksu „The Last Days of American Crime”, którego autorami są Rick Remender i Greg Tocchini. Netflix za sprawą Oliviera Megatona (reżyser) i Karla Gajduseka (scenarzysta) postanowił przenieść historię na platformę.

Premiera produkcji odbędzie się 5 czerwca i fani opowieści przeładowanych akcją muszą pamiętać o tym debiucie, ponieważ pierwszy zwiastun jest niezły. „Ostatni skok w historii USA” przedstawi plan amerykańskiego rządu, który chce raz na zawsze rozprawić się z terrorystami i kryminalistami. W tym celu ma zostać wykorzystany specjalny sygnał – to właśnie on uniemożliwi ludziom dokonywanie przestępstw.

Graham Bricke (Édgar Ramírez), Kevin Cash (Michael Pitt) i Shelby Dupree (Anna Brewster), czyli zawodowy złodziej, syn słynnego gangstera i działająca w podziemiu hakerka łączą siły, by wspólnie dokonać ostatniego skok w historii USA. Czym im się to uda? Przekonamy się już wkrótce.

Szukacie dobrego serialu? Sprawdźcie nasze recenzje: „Wielka” i „Carnival Row”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix Ostatni skok w historii USA trailer zwiastun