Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2020 20:36
Uncharted 4 PS4
3108V

PS4 i sprzęt w promocji. Uncharted 4 za 39,99 zł

Uncharted 4 wypadło z PS Plus i produkcja trafiła do nowej promocji. Teraz pudełkowe wydanie tytułu Naughty Dog kupicie już za zaledwie 39,99 zł. Sprawdźcie najnowszą Nocną Promocję, w której znalazło się kilka ciekawych przedmiotów.

Wielka przygoda Nathana Drake'a była dostępna w ostatniej ofercie PS Plus, ale jeśli preferujecie wydania pudełkowe, to możecie zainteresować się najnowszą promocją. To zdecydowanie jedna z produkcji (sprawdźcie naszą recenzję!), którą warto posiadać w swojej kolekcji, a dzięki rabatowi możecie zgarnąć historię już za zaledwie 39,99 zł.

W najnowszej Nocnej Promocji znajdziecie także nowe propozycje na PS4 – jak wiadomo na konsolę Sony zmierzają jeszcze przynajmniej dwie bardzo mocne, ekskluzywne przygody (poznajcie daty premiery The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima), więc na pewno warto postawić obok telewizora PlayStation 4. Końcówka generacji to także dobry moment, by nadrobić wszystkie tytuły na wyłączność... A mocnych gier od SIE Worldwide Studios na tej generacji nie brakowało.

PS4 w zestawach 

Nocna promocja (kod: NOCNA180520)

Uncharted 4 w promocji

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-18-05-promocje-na-konsole-akcesoria-gamingowe-i-karty-microsd/

Tagi: nocna promocja promocja ps4 sony uncharted uncharted 4