Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2020 17:02
OnePlus 8 Pro
2037V

OnePlus 8 Pro działa niczym rentgen. Filtr w smartfonie pozwala prześwietlać niektóre rzeczy

OnePlus 8 Pro wylądował już u pierwszych klientów, którzy dostrzegli ciekawą sytuację. Producent umieścił w smartfonie specjalny filtr pozwalający widzieć przez niektóre rzeczy. Ciekawostkę potwierdziło kilku dziennikarzy i choć patent nie działa za każdym razem, to może nawet prześwietlić ubranie.

OnePlus 8 Pro to najnowsza propozycja chińskiego producenta, która charakteryzuje się niezłą specyfikacją. Ekran 6,78-cala o rozdzielczości 3168 x 1440 z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 865 z Adreno 650 i 8GB pamięci ram.

Urządzenie wpadło w łapy pierwszych dziennikarzy oraz klientów i wszyscy potwierdzają pewną ciekawostkę – jeden z filtrów w aparacie pozwala spojrzeć, co znajduje się pod cienką warstwą plastiku lub nawet pod koszulką. Wygląda to interesująco i choć trzeba znaleźć odpowiednią rzecz, który będzie mógł zostać „prześwietlony”, to jednak idealnie nadaje się do tego między innymi Apple TV.

Jesteście zainteresowani wszystkimi możliwościami OnePlus 8 Pro? Sprawdźcie naszą wiadomość, w której zebraliśmy informacje o urządzeniu. Ostatnio wyciekła także pełna specyfikacja nowych smartfonów Apple.

 

Źródło: Twitter: BenGeskin

Tagi: OnePlus OnePlus 8 OnePlus 8 Pro