Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.05.2020 12:26
Epic Games Store
703V

Epic Games Store oferuje częściowe zwroty pieniędzy gdy nie zdążyliśmy na wyprzedaż

Epic Games Store eksperymentuje z nowymi, bardzo atrakcyjnymi dla konsumentów funkcjami. Firma zaczyna wydawać zwroty środków w przypadku gdy kupiliśmy daną produkcję przed wyprzedażą.

Szef studia MayDay, Joshua Boggs pochwalił się na Twitterze, że otrzymał częściowy zwrot kosztów gry, którą zakupił w Epic Games Store. Tytuł został nabyty na moment przed wyprzedażą, którą została objęta gra.

Epic Games Store w wiadomości wysłanej do Joshuy Boggsa tłumaczy, że częściowy zwrot środków na jego konto odbył się w związku z faktem, że produkcja, którą kupił trafiła do wyprzedaży zaraz po wykonaniu transakcji po normalnej cenie.

To bardzo miły gest ze strony obsługi Epic Games Store. Wygląda na to, że póki co firma eksperymentują z taką opcją. Być może częściowe zwroty w razie wyprzedaży trafią jednak do standardowej praktyki Epic Games Store.

Firma z pewnością zaimponowała ostatnio graczom, wydając w porozumieniu z Take Two całkowicie za darmo Grand Theft Auto V. Oferta wywołała takie zainteresowanie, że Epic Games Store miało problemy z działaniem serwerów.

Źródło: https://gamerant.com/epic-games-store-discounts-refunds/

Tagi: epic epic games store