Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.05.2020 15:38
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated
705V

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated na świeżym zwiastunie

Pomimo aż 21 lat na karku, SpongeBob Kanciastoporty wciąż doskonale sobie radzi i bawi kolejne pokolenia młodych widzów. To właśnie dla nich oraz miłośników platformówek THQ Nordic odświeża SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom.

Pierwotnie odświeżana właśnie produkcja z sympatycznym bohaterem ukazała się jeszcze za czasów PlayStation 2 i pierwszego Xboksa, gdzie zebrała mieszane oceny od recenzentów, ale za to bardzo wysokie noty od samych graczy - średnia 88% mówi sama za siebie!

Teraz THQ Nordic wzięło pod skrzydła ekipę Purple Lamp Studios, która postanowiła przygotować bardzo dobrze wyglądający remaster tegoż nieco zapomnianego klasyka. Do tej pory mogliśmy zobaczyć obszerny materiał z rozgrywki oraz sprawdzić co kryje się w kolekcjonerce gry wartej aż 1200 zł.

Dziś zaś deweloperzy postanowili pochwalić się krótszym zwiastunem ukazującym naszych bohaterów w akcji podczas przemierzania pięknego Bikini Dolnego - głównego miasteczka całego uniwersum. Warto przypomnieć, że tytuł wskoczy na rynek już 23 czerwca tego roku.

Tagi: Purple Lamp Studios SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated THQ Nordic