Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.03.2020 14:30
Wasteland 3 nowy materiał
624V

Wasteland 3 na nowym materiale. Twórcy zaserwują niezwykle mroźną apokalipsę

Trzecia część hitowej produkcji od inXile, ponownie osadzona w formule izometrycznego post-apo, dostała właśnie nowy materiał, na którym możemy bliżej przyjrzeć się światu przedstawionemu. 

Wasteland 3 to bardzo mocno wyczekiwany projekt od uznanego inXile Entertainment, który ma znacznie rozwinąć to, co dostaliśmy w dwóch pierwszych odsłonach. Do premiery jest już coraz bliżej, więc w Internecie pojawiają się kolejne materiały przedstawiające grę.

Bardzo ciekawy pojawił się kilka dni temu na łamach kanału IGN, na YouTube. Pozwala on rzucić okiem na to, z czym właściwie przyjdzie nam obcować. Redakcja przybliżyła nam szerokie możliwości kreowania swojego bohatera oraz, co ważne, świat, po jakim będziemy się poruszać. 

I trzeba przyznać, że mroźna apokalipsa robi ogromne wrażenie. Wizualnie prezentuje się świetnie i będzie to genialne odświeżenie po tym, jak w ostatnich latach serwowano nam głównie nuklearne pustkowia pełne piasku i skał. W materialne nie mogło zabraknąć oczywiście przeciwników, którzy też wypadają bardzo pozytywnie. 

Jest to jeden z tych tytułów, na który warto mieć oko- szczególnie, będąc fanem izometrycznych projektów RPG. Gra zadebiutuje już 19 maja 2020 roku i dane nam będzie grać na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. 

Więcej o rzeczonym projekcie przeczytasz tutaj:

Źródło: YouTube

Tagi: Deep Silver Inxile Enterainment Wasteland 3