Iza Łęcka Iza Łęcka 05.03.2020 07:34
Ghostrunner bohater
1507V

Ghostrunner prezentuje się efektownie. Polska gra może być jedną z niespodzianek 2020 roku

Ghostrunner był prezentowany na PAX East 2020, zbierając wiele pochlebnych opinii. Twórcy z One More Level oferują cyberpunkowy świat z dynamiczną i efektowną akcją – najnowszy gameplay wygląda bardzo dobrze.

W 2020 roku nie zabraknie dobrych polskich gier, a na mapie kolejnych propozycji gracze nie mogą pominąć Ghostrunnera. Najnowsza gra studia One More Level została zaprezentowana na kolejnej rozgrywce –  deweloperzy z Krakowa skupiają się na opracowaniu niezwykle dynamicznej i efektownie wyglądającej produkcji.

DOOM w cyberpunkowym świecie z ostrym mieczem –  takie porównania pojawiają się nieprzypadkowo, bowiem Polacy zadbali o bardzo energiczny gameplay, w którym nie brakuje skoków, wykorzystywania ścian oraz innych elementów przeszkód do biegania, korzystania z liny, przy jednoczesnej intensywnej walce i wybijaniu kolejnych przeciwników. Wszystko to zostało osadzone w cyberpunkowym klimacie.

Ghostrunner został doceniony na PAX East 2020, a najnowszy fragment rozgrywki może sprawić, że wielu naszych czytelników wrzuci tytuł One More Level na listę „tym trzeba się zainteresować”. Premiera gry odbędzie się w sierpniu.

Zainteresował Was Ghostrunner? Przeczytajcie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ghostrunner Kalypso Media One More Level