Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2020 16:40
Ghostrunner
1038V

Ghostrunner na świetnym zwiastunie. Polacy zapraszają na demo

Twórcy Ghostrunner przypominają o sobie światu za pomocą mocnego zwiastuna CGI. Jednocześnie gracze mogą wypróbować wersję demonstracyjną, dzięki której przekonają się, że warto czekać na pełną wersję gry.

Ghostrunner został zapowiedziany we wrześniu ubiegłego roku, ale najnowsza produkcja przygotowana przez One More Level, 3D Realms oraz Slipgate Ironworks otrzymała właśnie nowy materiał. Twórcy na CGI prezentują sedno zabawy: szybką akcję, bieganie po ścianach i eliminowanie przeciwników za pomocą jednego ataku. Warto wspomnieć, że wydawcą pozycji jest All in! Games.

W Ghostrunnerze gracze obudzą się jako cyber-wojownik, który będzie eliminować przeciwników jednym ruchem, a podczas eksploracji kolejnych lokacji skorzysta z kotwiczki z liną. Deweloperzy podkreślają, że zabawa wymaga wyczucia i szybkich reakcji, ale natychmiastowe respawny pozwolą nam szybko wrócić do zabawy.

Dzisiaj otrzymaliśmy nie tylko efektowny zwiastun, ale poznaliśmy także wstępne założenia fabuły. W Ghostrunnerze trafimy do świata, w którym niedobitki ludzi żyją w Dharma Tower, który jest schronieniem dla ludzkości:

„Po kataklizmie niedobitki ludzkości mieszkają w Dharma Tower, megastrukturze stworzonej jako tymczasowe schronienie. Sto lat konfliktu doprowadziło do brutalnego podziału miasta-wieży: im niższe piętro, tym niższy status mieszkańców w społeczeństwie. Tajemniczy Klucznik utrzymuje ten system kastowy, ale ludzie mają dość. Dotrzyj na szczyt wieży jako Ghostrunner, obdarzony niesamowitą szybkością i zabójczą precyzją, by odkryć prawdę o rządach Klucznika.”

Naszym zadaniem będzie dołączenie do ruchu oporu i powstrzymanie reżimu Klucznika. Na każdym poziomie zmierzymy się z najróżniejszymi przeciwnikami. Radosław Ratusznik, współzałożyciel One More Level, zapowiedział grę następującymi słowami:

„Już po kilku pokazach dla publiczności wysłuchaliśmy naszych fanów i chcieliśmy podzielić się demem ze wszystkimi. Mamy nadzieję, że każdy będzie się dobrze bawił i nie możemy się doczekać, by już wkrótce przekazać fanom więcej informacji o grze.”

Jesteście zainteresowani pozycją? Sprawdźcie gameplay i pobierajcie wersję demo, która jest dostępna do 13 maja.

Źródło: Informacja prasowa: better. gaming agency

Tagi: Ghostrunner Kalypso Media One More Level