Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 20:02
Rainbow Six: Siege
498V

Rainbow Six Siege Operacja Steel Wave na pierwszej zajawce. Ubisoft chwali się wynikami

Ubisoft przygotowuje graczy na kolejną operację na serwerach Rainbow Six Siege. Steel Wave przyniesie kolejnych Operatorów i najnowszy materiał pozwala spojrzeć na nowych żołnierzy. Znamy także najnowsze wyniki gry.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege rośnie z każdym kolejnym miesiącem. Strzelanka Ubisoftu świętuje sukces za sukcesem i najnowszy raport finansowy potwierdza świetną dyspozycję gry: już 60 mln graczy sprawdziło produkcję francuskiego producenta i wydawcy. To 10 mln więcej względem ubiegłego roku. Sympatycy gatunku chętniej sięgają po mikrotransakcje (+26% przychodów rok do roku), a na początek roku (styczeń/luty) firma odnotowała rekordowe zaangażowanie na serwerach.

W tak pozytywnych okolicznościach Ubisoft rozpoczął promowanie nowej Operacji. Steel Wave wprowadzi na serwery dwóch nowych Operatorów i dzisiaj otrzymaliśmy pierwszą zajawkę ich umiejętności.

Ace to paramedyk z wielkim doświadczeniem. Żołnierz zebrał mnóstwo doświadczenia w norweskich siłach zbrojnych, gdzie miał wielokrotnie okazję ratować swoich współtowarzyszy broni. Melusi jest natomiast oddana przyrodzie i ze swoim oddziałem walczy z kłusownikami. Potrafi błyskawicznie pokonywać wielkie odległości, a w dodatku korzysta z rozbudowanych dronów do infiltracji.

Pełna prezentacja odbędzie się 18 maja o godzinie 18:00. Więcej o planach na rozwój Siege na pewno usłyszymy w lipcu. Ubisoft przygotowuje się do wielu premier, ale mimo to korporacja będzie wciąż wspierać strzelankę.

Źródło: https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/rainbow-six/siege/news-updates/5tLrU80K0XMqUYDGexwdLx/meet-ace-and-melusi

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal