Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 21:42
Rainbow Six Siege
506V

Rainbow Six Polish Masters wkracza na salony. Wielkie strzelanie na naszym ekranie

Ubisoft nie przestaje promować Rainbow Six Siege i rozgrywki Polish Masters znajdą swoje miejsce na ekranach telewizorów. Francuski wydawca i producent nie tylko dba o duże nagrody, ale chce także odpowiednio promować swoje rozgrywki. Najnowsze rozgrywki zobaczymy w Polsat Games.

Ubisoft ma ogromne plany na rozwój Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Gra zmierza na konsole nowej generacji, ale zanim zobaczymy pierwszą rozgrywkę z next-genowego Siege, możemy szykować się na Rainbow Six Polish Masters. Są to rozgrywki w randze Mistrzostw Polski, które w pewien sposób kontynuują Rainbow Six Masters League.

W turnieju zobaczymy najlepszych zawodników z całego kraju: Ubisoft zaprosił sześć organizacji i dwie zapewniły sobie miejsce w rozgrywkach przez kwalifikacje. Wśród uczestników znaleźli się: AVEZ Esport, Izako Boars, Actina PACT, PRIDE, Invicta Gaming, Teetres SLAVGENT, .PS4 oraz Hummingbirds.

Drużyny w Rainbow Six Polish Masters będą uczestniczyć w fazie grupowej rozgrywanej w systemie ligowym, a następnie najlepsze zespoły awansują do finału. Ostateczne starcia odbędą się w studiu telewizyjnym Polsat Games lub w Internecie – wszystko zależy od sytuacji w Polsce. W finałach zobaczymy cztery drużyny, które zdobędą największą liczbę punktów po 14 dniach meczowych. Pierwsza kolejka rozpocznie się już 28 maja, a zwycięzce poznamy 6 września.

„Cieszymy się, że Rainbow Six Polish Masters w całości transmitowane będzie na antenie Polsat Games i wierzymy, że uczestnicy dostarczą widzom niezapomnianych emocji. Dla nas oznacza to także poszerzenie oferty kanału o kolejny, bardzo ważny tytuł esportowy, który na całym świecie zyskuje coraz większą popularność.” - mówi Ewa Czekała, szef programowy Polsat Games

„Transmisje Rainbow Six Polish Masters w telewizji Polsat Games to kolejny ważny element podkreślający nową jakość rozgrywek – wraz z pełnym rebrandingiem, zmianą struktury ligi czy też 3-krotnie większą pulą nagród. Jest to także symboliczne podsumowanie ostatnich 2 lat wspólnej pracy oraz ukłon w stronę naszej stale rosnącej społeczności” – mówi Kamil Ściana, Brand Manager CEE tytułu.

Transmisja w Polsat Games i na kanale rainbow6pl na Twitch.tv dostępna będzie od 28 maja w każdy czwartek od godziny 19:00, a także w pierwszy weekend września, kiedy to poznamy ostateczną klasyfikację Rainbow Six Polish Masters. Zwycięzcy zgarną 30 tysięcy zł, czyli połowa puli. Wicemistrzowie wrócą do domów z 15 tysiącami zł, brąz został wyceniony na 7500 zł, a miejsce tuż za podium to 5000 zł. Najlepszy zawodnik turnieju otrzyma nagrodę indywidualną: 2500 zł.

Warto również pamiętać, że Ubisoft szykuje się do kilku dużych premier: poznajcie dokładne plany studia.

Źródło: Informacja prasowa: Ubisoft

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ubisoft Ubisoft Montreal