Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2020 14:14
Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2
990V

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 trafił w Polsce do pudełek. Ruszyła przedsprzedaż

Wczoraj otrzymaliśmy zapowiedź Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2, a już teraz produkcja jest dostępna w pierwszym sklepie. Gra będzie dostępna w naszym kraju w wersji fizycznej, więc sympatycy pudełek mogą szykować miejsce w kolekcji.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 zostało wczoraj zapowiedziane, zobaczyliśmy zwiastun, zerknęliśmy na rozgrywkę, a nawet poznaliśmy cenę z cyfrowej dystrybucji. Nie wszyscy pewnie są zainteresowani e-wydaniem, więc fani uniwersum będą mogli sięgnąć także po pudełka.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 w RTV Euro AGD

Jak widać pierwsza oferta pojawiła się już w sklepie i nie wygląda to źle. W zestawie otrzymamy dwie gry z naprawdę sporą zawartością oraz kilkoma dodatkami, więc pewnie znajdą się chętni, którzy zdecydują się zamówić pakiet. Nie jest to oczywiście cena, którą widzieliśmy w przypadku innych kolekcji od Activision (Crash i Spyro), ale mogliśmy się spodziewać, że tym razem cena będzie odrobinę większa – widzieliśmy to już w przypadku cyfry.

Na większe konkrety dotyczące przygotowywanych nowości musimy jeszcze zaczekać, ale premiera gry została zaplanowana na początek września, więc w niedalekiej przyszłości otrzymamy wszystkie szczegóły.

Źródło: https://lowcygier.pl/preordery/preorder-tony-hawks-pro-skater-12-na-playstation-4-oraz-xbox-one-za-199-zl-w-rtv-euro-agd-promocje-na-konsolowe-remastery-tony-hawks-pro-skater/

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions