Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2020 20:29
Alan Wake Up
943V

Alan Wake wkrótce trafi do Xbox Game Pass

Remedy Entertainment potwierdziło pozytywną wiadomość. Już w przyszłym tygodniu Alan Wake trafi do Xbox Game Pass. Z przygodą pisarza w ramach abonamentu zapoznają się gracze na konsoli Microsoftu oraz na komputerach osobistych.

Remedy Entertainment świętowało dzisiaj 10 lat od premiery Alana Wake'a. Twórcy zaprosili fanów na uroczysty live-stream, podczas którego opowiadali o powstaniu gry. Na wydarzeniu pojawiła się także miła wiadomość dotycząca usługi Microsoftu.

Alan Wake od 21 maja będzie dostępny w Xbox Game Pass. Z promocji skorzystają gracze na Xboksach One oraz komputerach osobistych, więc wszyscy zainteresowani w ramach abonamentu poznają tę świetną historię.

Nie jest to oczywiście najlepsza promocja miesiąca, bo aktualnie produkcję możecie wyrwać na PC za zaledwie 5 zł, jednak rozbudowanie Xbox Game Pass to zawsze świetna wiadomość, ponieważ klienci usługi mogą zapoznać się z kolejnymi opowieściami.

Remedy Entertainment w ubiegłym tygodniu zapowiedziało, że chce świętować 10-lecie od debiutu gry o pisarzu, ale przynajmniej aktualnie nie możemy liczyć na zapowiedź kontynuacji.

Źródło: Twitter: remedygames

Tagi: Alan Wake Microsoft Game Studios Remedy Ent.