Iza Łęcka Iza Łęcka 14.05.2020 12:30
Harry Potter
5839V

Harry Potter na platformie Netflix!

Najbardziej znany czarodziej na świecie trafi na Netflix. Właśnie potwierdzono wzbogacenie katalogu platformy o wszystkie filmy z głównej serii oraz spin-offy. Sympatycy magicznego świata stworzonego przez J.K.Rowling mogą szykować się na długie sesje z ulubionymi bohaterami.

Netflix Polska ponownie pozytywnie zaskakuje. Oddział poprzez symboliczną wiadomość na Twitterze zapowiedział wzbogacenie katalogu platformy o wszystkie filmy z Harrym Potterem. W odpowiedzi na kolejną wiadomość użytkownika, firma zapowiedziała także dostęp do spin-offów z serii „Fantastyczne zwierzęta”.

Od jutra widzowie polskiego Netflixa zobaczą wszystkie odsłony przygód młodego czarodzieja, które dotychczas były dostępne na HBO GO. Nie wiemy, czy HBO straci dostęp do całej serii, jednak wydaje się bardzo możliwe, że dojdzie do rotacji pomiędzy platformami.

Warto podkreślić, że „Harry Potter” nie był uwzględniony na majowej liście premier. Netflix Polska ponownie zaskoczył swoich subskrybentów, oferując dodatkową zawartość. W maju zobaczymy także „Snowpiercer”, który dzisiaj otrzymał pełny zwiastun.

Źródło: Twitter: NetflixPL

Tagi: Harry Potter netflix netflix polska