Iza Łęcka Iza Łęcka 14.05.2020 10:25
Snowpiercer Netflix
1381V

Snowpiercer na pełnym zwiastunie. Netflix prezentuje walkę klas w pociągu-arce

Netflix sięga po znaną historię, planując rozbudować wydarzenia z filmu poprzez serial. „Snowpiercer” otrzymał pełny zwiastun, który przedstawia zmagania klas w walce o przetrwanie: nie tylko z niebezpiecznym klimatem, ale i bezwzględnymi ludźmi.

Netflix już kilka dni temu zapowiedział premierę „Snowpiercer”, a dzisiaj otrzymaliśmy pełny zwiastun zarysowujący fabułę. Serial został przygotowany na podstawie historii, którą mogliście zobaczyć już w 2013 roku – wtedy to premierę miał film przygotowany przez twórcę „Parasite ”. Dzięki produkcji „Snowpiercer”, Bong Joon-ho zyskał sławę na Zachodzie.

Ponieważ do premiery serialu coraz bliżej, Netflix zaprezentował pełny zwiastun historii. 1001 wagonów pędzącego przez mróz i śnieg pociągu będzie miejscem, gdzie rozegrają się największe dramaty i bezwzględna walka. Tytułowy Snowpiercer jest prezentowany jako arka, w której ludzie mogą odnaleźć azyl po totalnym kataklizmie planety. Znalezienie się w wagonach pociągu nie daje jednak pewności, że walka o przetrwanie się skończyła.

Wydarzenia z serialu zaprezentują opowieść zapoczątkowaną w komiksie „Le Transperceneige”, na podstawie którego powstał film stworzony przez Bong Joon-ho. W produkcji wystąpią między innymi Jennifer Connelly, Alison Wright, Daveed Diggs, Iddo Goldberg, Mickey Sumner, Susan Park czy Katie McGuinness.

„Snowpiercer” będzie dostępny na platformie od 25 maja. Sprawdźcie także wszystkie nowości przygotowane przez platformę na następne dni.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix serial Snowpiercer