Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2020 14:43
GTA 5 za darmo
6714V

GTA 5 za darmo? Promocja ma być dostępna jeszcze w tym tygodniu

GTA 5 to jedna z najpopularniejszych gier w historii, produkcja Rockstar nadal cieszy się ogromną popularnością, ale już wkrótce pobierzemy ją za darmo? Promocja ma wystartować jeszcze w tym tygodniu.

Nie jest to oficjalna wiadomość, ale redakcja GryOnline otrzymała szczegóły promocji od swojego „anonimowego, ale bardzo dobrze poinformowanego źródła”. Według udostępnionych informacji – Rockstar i Epic Games szykują dużą bombę.

GTA 5 za darmo

GTA 5 ma być jutro udostępniony za darmo w Epic Games Store. Promocja będzie ważna do 21 maja i zainteresowani w tym czasie pobiorą „Premium Edition”. Będzie to pełna wersja gry, czyli zapoznamy się z kampanią oraz sprawdzimy tryb sieciowy GTA Online.

Takie zaskakujące działanie ma prawdopodobnie na celu zbudowanie jeszcze większej bazy użytkowników, którzy będą biegać po serwerach GTA Online. Jak wiadomo Rockstar od lat zachęca graczy do wydawania pieniędzy na mikrotransakcje w sieciowym GTA 5 i podobno właśnie z tego powodu firma zdecydowała się na taką promocję. Pojawiają się również głosy, że może to być początek promocji GTA 6, jednak na szczegóły musimy oczywiście zaczekać.

Aktualnie z Epic Games Store możecie za darmo pobrać Death Coming, ale jak wiadomo firma tym razem nie zaprezentowała kolejnej produkcji, która zostanie udostępniona już jutro. Epic Games jedynie podkreśla, że jest to „gra niespodzianka”. Możecie także sprawdzić Stellaris, które zostało udostępnione, ale w tym wypadku przyjemność trwa zaledwie 5 dni.

Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/gta-5-za-darmo-w-epic-games-store-od-jutra/ze1dd05

Tagi: Grand Theft Auto V gta 5 Rockstar Rockstar North