Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2020 21:23
Animal Crossing Biznes
1697V

Animal Crossing: New Horizons dobrym sposobem na biznes. Firma płaci ponad 10000 zł za stworzenie wyspy

Animal Crossing: New Horizons to nie tylko globalny fenomen sprzedażowy, ale produkcja Nintendo może okazać się dobrym sposobem na biznes. Pierwsza firma oferuje ponad 10 tysięcy złotych za stworzenie wyspy. Gracze mogą połączyć przyjemne z pożytecznym.

Animal Crossing: New Horizons cieszy się wyjątkową popularnością, gra zdetronizowała nawet Call of Duty, więc nic dziwnego, że znajdują się korporacje, które chcą dosłownie skorzystać z tej produkcji.

Firma spożywcza Yummy House z Honkgongu przygotowała ogłoszenie o pracę, według którego poszukiwany jest projektant wyspy w Animal Crossing: New Horizons. Zainteresowany otrzyma za zadanie stworzenie miejscówki w celach promocji marki.

Gracz musi posiadać doświadczenie w kreowaniu wysp (minimum 100 godzin w Animal Crossing: New Horizons), czas realizacji nie może wynieść więcej niż 31 dni, ale za wysiłki pracownik otrzyma 2500 dolarów. Co ciekawe, w ogłoszeniu pojawia się wzmianka o „miesięcznym wynagrodzeniu”, więc bardzo możliwe, że projektant będzie mógł liczyć na stałą pensję – w końcu o wyspę trzeba dbać.

Znajdą się chętni? Sprawdźcie ogłoszenie.

Animal Crossing Biznes

Źródło: https://www.nintenderos.com/2020/05/empresa-paga-2-500-al-mes-por-crearle-una-isla-de-animal-crossing-new-horizons/

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo