Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2020 16:19
w głębi lasu netflix
955V

W głębi lasu na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje kolejny polski serial

„W głębi lasu” otrzymał pełny zwiastun i materiał wygląda naprawdę nieźle. Netflix zapowiada historię i przygotowuje widzów na zupełnie nowy serial stworzony na podstawie bestsellerowej powieści Harlana Cobena.

12 czerwca odbędzie się premiera „W głębi lasu”. Jest to kolejny serial stworzony przez Netflix w Polsce, ale tym razem zdecydowano się na stworzenie wydarzeń na podstawie znanej powieści. Platforma kolejny raz współpracowała z Harlanem Cobenem i to właśnie na podstawie jego bestsellerowej powieści przygotowano serial.

„W głębi lasu” opowiada historię warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który musiał zmierzyć się ze stratą ukochanej siostry, która lata temu zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach podczas letniego obozu. Niespodziewanie po 25 latach pojawia się przełom w sprawie.

Korpoacja podkreśla, że „W głębi lasu” to kolejny polski serial oryginalny Netflix. Za reżyserię odpowiadają Leszek Dawid i Bartosz Konopka. W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki i Hubert Miłkowski (jako Paweł Kopiński) oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus (jako Laura Goldsztajn).

Na platformie znajdziecie „Już nie żyjesz” oraz „The Eddy” – nasza redakcja przygotowała recenzje najnowszych produkcji Netflixa.

Źródło: YouTUbe.com

Tagi: netflix serial w głębi lasu