Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2020 15:37
Hamilton Disney Plus
1155V

Hamilton nie trafi do kin. Disney decyduje się na szybką premierę w Disney+

„Hamilton” omija wielki ekran. Disney właśnie potwierdził zmianę planów i zamiast światowej premiery w kinach, produkcja trafi do Disney+. To duże zaskoczenie biorąc pod uwagę harmonogram projektu.

„Hamilton” miał trafić na wielki ekran 15 października 2021 roku, ale Disney zaskoczył zmieniając plany. Już 3 lipca odbędzie się premiera historii na Disney+, więc widzowie mogą szykować się na opowieść.

Disney+ tym samym zdobył bardzo interesującą produkcję, ponieważ „Hamilton”, to tak naprawdę muzyczny dramat prezentujący jeden z najpopularniejszych musicali. Lin Manuel Miranda stworzył broadwayowski hit, został producentem filmu i teraz jego projekt zostanie przedstawiony na streamingowej platformie.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że nie będzie normalny film. Disney postanowił zaproponować „uchwycenie na żywo” przedstawienia scenicznego, więc widzowie mogą liczyć na ciekawe widowisko.

Zanim jednak otrzymamy możliwość zobaczenia nowej produkcji, sprawdźcie nasze recenzje „The Eddy” oraz „Już nie żyjesz”. Obie propozycje są już dostępne w SVOD.

Źródło: Twitter: disneyplus

Tagi: Disney disney plus Hamilton