Iza Łęcka Iza Łęcka 12.05.2020 08:06
Apex Legends Loba
834V

Apex Legends prezentuje Lobę. Dynamiczne możliwości przedstawione na zwiastunie

Twórcy Apex Legends zaprezentowali wszelkie smaczki dotyczące Loby. Nowa bohaterka jeszcze dzisiaj zawita na serwerach, a podczas jej ostatniej prezentacji możemy prześledzić szereg umiejętności niezbędnych do osiągnięcia wielu zwycięstw na arenie Battle Royale.

Respawn Entertainment prawdopodobnie już skupia się na przygotowaniu Apex Legends dla nowej generacji, ale zanim zostaniemy uraczeni pewnymi szczegółami, deweloperzy wprowadzają na arenę Lobę. Dzisiaj na serwerach wystartuje nowy sezon zmagań: po fabularnym zwiastunie, możemy sprawdzić umiejętności bohaterki.

Loba Andrade to 34-letnia złodziejka z wyższych sfer. Jej spokojne życie zakończyło się, gdy w wieku ośmiu lat była świadkiem morderstwa rodziców przez zabójcę-symulakrum Revenanta. Od tego czasu wszystko uległo zmianie: pozbawiona zabezpieczenia materialnego, Loba już jako dziecko musiała zapewnić sobie byt, więc zaczęła kraść. Podczas jednej z kradzieży natrafiła na moduł skoku – bransoletka teleportacyjna zmieniła jej nawyki i pozwoliła dostać się do nowych, wcześniej niedostępnych kosztowności.

Po opanowaniu zdolności Loba zyskała popularność na Odludziach. Mówiło się nawet, że złodziejka zapewni każdą błyskotkę. Kulminacyjnym momentem było jednak dołączenie Revenanta do Igrzysk, które nadało jej nowy cel w życiu. Loba za wszelką cenę pragnie zemścić się na potworze, który zniszczył jej życie.

Tak prezentują się szczegóły umiejętności Loby:

  • Najlepszy przyjaciel włamywacza (zdolność taktyczna): Teleportuj się w trudno dostępne miejsca lub szybko ucieknij z tarapatów, rzucając swoją bransoletką z modułem skoku.
  • Oko do błyskotek (zdolność pasywna): Potrafisz dostrzec przez ściany pobliskie epickie i legendarne łupy. Zasięg jest taki sam jak w przypadku czarnorynkowego butiku.
  • Czarnorynkowy butik (zdolność specjalna): Umieść urządzenie przenośne, dzięki któremu możesz teleportować pobliskie łupy do ekwipunku. Każda wroga lub sojusznicza legenda może wziąć do dwóch przedmiotów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: apex legends Electronic Arts Loba Respawn Entertainment