Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2020 20:24
Dreams PS4
3251V

PS4, Dreams, Horizon Zero Dawn, DualShock 4 i więcej w Nocnej Promocji. Ciekawe oferty dla graczy

Początek tygodnia przynosi kolejną Nocną Promocję, dzięki której możecie sięgnąć po przykładowo Dreams w lepszej cenie. Gra Media Molecule jest już dostępna poniżej 100 zł, więc pewnie znajdą się kolejni gracze, którzy chętnie będą budować światy i sprawdzą twórczość innych posiadaczy PS4.

Dreams to najmłodsza produkcja przygotowana na zlecenie Sony. Tytuł zadebiutował na samym początku roku i miał przetrzeć szlaki dla takich tytułów jak The Last of Us 2 oraz Ghost of Tsushima. Jak wiadomo na największe hity PS4 wciąż czekamy, jednak nie możemy zapomnieć, że akurat gra Media Molecule to duża niespodzianka (przeczytajcie naszą recenzję!) i trzecia najlepiej oceniana produkcja 2020 roku (za Opencritic).

W ofercie znalazły się także kontrolery do PS4 – choć oferta zainteresuje wyłącznie graczy, którzy zamierzają zaopatrzyć się w pada z oficjalnej dystrybucji. Nieźle także prezentuje się cena za słuchawki SteelSeries Arctis 1 (nasz tekst!) oraz karty microSDXC. Posiadacze Nintendo Switchów na pewno nie będą narzekać.

Nocna Promocja (kod: NOCNA110520)

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-11-05-promocje-na-gry-konsole-sprzet-i-akcesoria-dla-graczy/

Tagi: Dreams microSDXC nocna promocja promocja ps4 SteelSeries Arctis 1