Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2020 19:22
Techland nagrał Hot16Challenge2
1249V

Techland nagrał Hot16Challenge2. Tymon Smektała na mikrofonie

Producent Dying Light jeszcze przed pracą nad światem przepełnionym zombiakami miał okazję nagrać cztery płyty. Tymon Smektała przyjął wezwanie i przygotował Hot16Challenge2, a następnie nominował kolejne firmy z naszej branży do nagrania utworów i wspierania szczytnej akcji.

Hot16Challenge2 zdominowało polską Sieć. Drugą edycję akcji ponownie zapoczątkował Solar, polski raper, który na początku zapraszał swoich kolegów po fachu do nagrania „szesnastek”, czyli 16 wersowych utworów. Wydarzenie ma na celu wpłacanie pieniędzy na walkę z pandemią – zainteresowani zebrali już 1,3 mln zł. Każda nominowana osoba ma 72 godziny na odpowiedź i zachęcenie kolejnych do akcji.

Techland postanowił odpowiedzieć na nominację x-komu (do zobaczenia poniżej) i zabawa jest kontynuowana. Trzeba jednak przyznać, że twórcy Dying Light mają silnego reprezentanta, ponieważ Tymon Smektała ma na swoim koncie cztery albumy, a w 2011 roku został sklasyfikowany na 24. miejscu wśród najlepszych polskich raperów (magazyn Machina). Tymon Smektała chętnie podjął się wyzwania i trzeba przyznać... Wyszło to naprawdę dobrze.

Producent Dying Light 2 miał w ostatnich tygodniach okazję wspomnieć o między innymi Dualsense od PS5 i zapowiedział wielkie wsparcie do nowej gry Techlandu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dying Light Dying Light 2 Hot16Challenge Hot16Challenge2 Techland