Iza Łęcka Iza Łęcka 09.05.2020 02:00
Assassin’s Creed Valhalla bohater
5857V

Assassin’s Creed Valhalla krytykowany przez graczy. Ubisoft odpowiada na zarzuty dotyczące pokazu gry

Gracze szykowali się na niesamowity pokaz gameplayu z Assassin’s Creed Valhalla na Inside Xbox, jednak zostaliśmy zaskoczeni zwiastunem z drobnymi urywkami rozgrywki. Tylko kwestią czasu było pojawienie się niepochlebnych opinii o pokazie Ubisoftu, na co odpowiedział dyrektor kreatywny gry.

Pokaz Assassin’s Creed Valhalla przedstawiający grę został niezwykle przedłużony, a oprócz podstawowych informacji o najnowszym tytule, gracze czekali na gameplay - ten miał nadejść na wydarzeniu Microsoftu. Podczas wczorajszego Inside Xbox francuski wydawca i producent zaprezentował materiał, który był zapowiadany jako pokaz rozgrywki z nowej generacji, tymczasem okazało się, że był to zwiastun zbierający kilka fragmentów z gry.

Nie na to liczyli gracze, co można było odczuć tuż po samym wydarzeniu. Na naszej stronie narzekali użytkownicy , swoją opinię na temat wielkiego pokazu wyraził Mateusz, a na Twitterze rozpętała się burza, która wymagała szybkiej reakcji Ubisoftu.

Na krytykę odpowiedział Ashraf Ismail, dyrektor kreatywny gry, który stwierdził, że gracze słusznie nastawiali się na więcej:

„Słusznie spodziewaliście się zobaczyć dzisiaj więcej. Mamy przed sobą długą kampanię marketingową, zobaczycie dogłębną rozgrywkę i dowiecie się więcej o grze. Dziękuję za Wasze podekscytowanie i pasję! Bądźcie cierpliwi i dobrze nastawieni. To będzie tego warte!”

Mogliśmy się spodziewać, że najlepsze dopiero przed nami, ale chyba nikt nie ukrywa, że po wczorajszym wydarzeniu spodziewaliśmy się od Ubisoftu choćby fragmentu misji (czystego gameplayu), którego w rozbudowanej formie moglibyśmy uświadczyć już na kolejnym pokazie. Dla francuskiego potentata to dopiero początek promocji najnowszego Assassyna, najpewniej więc najlepsze materiały i jeszcze więcej szczegółów zostanie pokazanych dopiero na wydarzeniu Ubisoftu.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/assassins-creed-valhalla-creative-director-respond/1100-6477017/

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla ubisoft