Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.05.2020 11:35
Cyberpunk 2077 "Phoenix Program"
1052V

Cyberpunk 2077 w formie filmu. Sprawdźcie świetny zwiastun fanowskiej produkcji

W Internecie pojawił się właśnie pierwszy zwiastun "fanowskiego" filmu z Cyberpunk 2077, który zatytułowany został "Phoenix Program". Materiał robi ogromne wrażenie! 

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku. We wrześniu na sklepowy półki ma trafić kolejny projekt CD Projekt RED i trzeba przyznać, że z każdym tygodniem oczekiwania są stale podsycane nowymi elementami (jak choćby wydanie poradnika). Uniwersum zdaje się bowiem działać wręcz magnetycznie. 

I choć na zwiastun samej gry przyjdzie nam jeszcze poczekać, to dziś dostaliśmy coś, co bez wątpienia spodoba się lwiej części fanów. W Sieci pojawił się zwiastun "fanowskiego" filmu "Cyberpunk 2077: Phoenix Program", za którego stworzeniem stoi reżyser filmów akcji Vi-Dan Tran

Jedno trzeba przyznać z całą pewnością- jakość zaprezentowana na zwiastunie jest ogromna i zdecydowanie przewyższa zwyczajne, fanowskie projekty. To kilka poziomów wyżej niż amatorska zabawa. I jeśli tylko obraz pełnego filmu będzie podobny, zapowiada się niezwykle ciekawie! 

Zaprezentowany fragment wideo bardzo przypadł do gustu samym twórcom gry, którzy postanowili udostępnić go na swoim Twitterze. Jak jednak wiadomo, ten skutecznie ucina jakość, więc jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem wideo w pełnej okazałości, odsyłam na YouTube

Koniecznie dajcie znać jak wrażenia!

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077