Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2020 20:54
The Walking Dead: Saints & Sinners PS4
683V

The Walking Dead: Saints & Sinners wygląda na PS4 jeszcze gorzej. Sprawdźcie porównanie graficzne

The Walking Dead: Saints & Sinners niespodziewanie trafiło na PlayStation 4, ale posiadacze konsoli Sony nie mogą liczyć na wybitną oprawę. Tytuł działa na PS4 w mniejszej rozdzielczości, co wyraźnie przekłada się na jakość grafiki.

Twórcy i wydawca The Walking Dead: Saints & Sinners nie prowadzili wielkiej kampanii marketingowej produkcji umiejscowionej w uniwersum „Żywych trupów”, co w zasadzie nie jest specjalnie zaskakujące w momencie oglądania materiałów z gry.

The Walking Dead: Saints & Sinners na PS4 wygląda gorzej od wersji na PC, która również nie mogła pochwalić się wyjątkową oprawą, więc zainteresowanym trudno byłoby odpowiednio pokazać propozycję. Najnowszy gameplay pozwala spojrzeć na porównanie pomiędzy wersjami i trudno tutaj mówić o wyjątkowych widokach.

W pozycji na PlayStation 4 otrzymujemy obraz w zaledwie 720p i co ciekawe akcja w niektórych momentach nie wygląda gorzej od edycji z PC (1080p), ale wszyscy przeciwnicy prezentują się znacznie gorzej. Sytuację dobitnie pokazują oba fragmenty.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Skybound Games Skydance Interactive The Walking Dead: Saints The Walking Dead: Saints & Sinners