Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 15:39
Disintegration V1 Interactive
369V

Disintegration ma datę premiery. Twórcy zaprezentowali fabularny zwiastun

Twórcy Disintegration zapraszają graczy na wielką premierę. V1 Interactive ustaliło datę, przedstawiło fabularny zwiastun i zdradziło nowe informacje o grze. Ujawnione szczegóły zapowiadają atrakcje.

Disintegration zadebiutuje już 16 czerwca i gra od początku będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Jeśli zdecydujecie się zamówić tytuł przed premierą, to otrzymacie darmową zawartość do rozgrywki PVP, w tym unikalną skórkę dla załogi „Lost Ronin Midnight”, gest napinania mięśni, przypinkę w postaci medalu Disintegration dla Grawicykla oraz ekskluzywny dla danej platformy animowany sztandar gracza.

Studio zaprezentowało także fabularny zwiastun, który przygotowuje zainteresowanych na atrakcje. Głównym bohaterem tytułu został Romer Shoal, utalentowany pilot Grawicykla – to on przewodzi małej grupie wyrzutków i stara się przeciwstawić przeważającym siłom Rayonne. W trakcie całej kampanii gracze zasiądą za sterami potężnej maszyny i będą dowodzić oddziałem. Deweloperzy obiecują zróżnicowane misje przeładowane akcją, eksplozjami oraz zwrotami fabularnymi.

Marcus Lehto, prezes oraz reżyser gry w V1 Interactive, zapowiedział akcję następującymi słowami:

„Zawsze byłem opowiadaczem historii napędzanych przez rozgrywkę, a w Disintegration chciałem stworzyć wciągającą opowieść zbudowaną na mechanikach, których jeszcze nie było. Tworzenie zapadających w pamięć postaci oraz bogatych światów wychodzących poza standardy gatunku strzelanek mam we krwi. Jestem bardzo podekscytowany, że już wkrótce gracze wezmą aktywny udział w mojej najnowszej historii”

Od premiery gracze otrzymają także dostęp do trzech trybów i sześciu map dla trybu PVP. W produkcji znajdziemy także dziewięć zróżnicowanych drużyn, które mają oferować doświadczenie.

W swoim czasie miałem okazję pojawić się na specjalnym spotkaniu z Marcusem Lehto, który opowiadał właśnie o fabule Disintegration, a nawet podzieliłem się swoimi wrażeniami z trybu sieciowego. Czekacie na grę?

Źródło: Informacje prasowe: Kool Things

Tagi: Disintegration Take-Two Interactive V1 Interactive