Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2020 20:39
PGA TOUR 2K21
478V

PGA TOUR 2K21 zapowiedziane. 2K bierze się za golf

2K Games po całkowitej dominacji na arenie NBA, zamierza podbić kolejne sporty. Firma nie jest jeszcze gotowa do rzucenia rękawicy EA Sports i zmierzenia się z Fifą, ale zapowiedziany PGA TOUR 2K21 może trafić w gust graczy, którzy liczą na porządną symulację na polach golfowych.

PGA TOUR 2K21 to najnowsza produkcja kanadyjskiego HB Studios, które od lat zajmuje się grami sportowymi. Deweloperzy kiedyś pracowali nad serią Cricket, później rozwijali Rugby, a nawet pomagali EA Sports przy grach z uniwersum Fify. Ostatnio deweloperzy tworzyli markę The Golf Club i najwidoczniej 2K Games zainteresowało się kanadyjskim studiem, które teraz oficjalnie opracowuje PGA TOUR 2K21.

Pełna prezentacja gry odbędzie się 14 maja, ale jak widać 2K coraz śmielej zaczyna rozwijać swoje struktury, by zainteresować graczy kolejnymi grami. Już wcześniej zapowiedzieliśmy zręcznościowy NFL, a teraz wydawca zamierza zapewnić symulację na polach golfowych.

Może w niedalekiej przyszłości 2K Games zdecyduje się na zatrudnienie deweloperów, którzy będą mogli zagrozić serii FIFA? Jak wiadomo dzisiaj oficjalnie zapowiedziano FIFA 21, ale jestem przekonany, że nawet w tym gatunku przydałby się trzeci gracz, który mógłby odrobinę zamieszać.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: 2K Games HB Studios PGA Tour 2K21