Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2020 19:32
The Last of Us 2 Ellie Krew
3527V

The Last of Us 2 zostanie ponownie zaprezentowany. Sony zamyka komentarze pod zwiastunem

Prezentowanie The Last of Us 2 w obliczu wszystkich przecieków nie jest łatwą sprawą, więc nawet Sony zdecydowało się zamknąć komentarze pod ostatnim zwiastunem. Mimo wszystko możemy mieć pewność, że Naughty Dog ponownie pokaże grę.

Naughty Dog zaprezentowało dzisiaj fabularny zwiastun, a PlayStation Polska opublikował materiał z dubbingiem. Studio w niezły sposób zapowiada wydarzenia i przygotowuje graczy na trzecią opowieść Ellie. Twórcy mierzą się z konsekwencją wycieków, więc wszystkie oddziały PlayStation zdecydowały się zablokować możliwość komentowania materiału. Jest to naprawdę dobra decyzja biorąc pod uwagę, jak wiele spoilerów pojawia się w Sieci.

Neil Druckmann potwierdził również, że to dopiero początek prezentacji The Last of Us 2. Reżyser i scenarzysta gry na blogu PlayStation zapowiedział kolejne wiadomości, które przybliżą graczom produkcję. Zespół odlicza do premiery i szykuje dla nas jeszcze kilka atrakcji.

Nie znamy aktualnie szczegółów, ale możemy spodziewać się, że deweloperzy pokażą światu nowy materiał z rozgrywki. W końcu już na PAX East 2020 miał zostać zaprezentowany gameplay, a deweloperzy już od dawna nie pokazali świeżych fragmentów z gry.

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II