Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2020 18:41
The Sims 4 życie eko
1283V

The Sims 4 Życie eko na zwiastunie. Simsy stawiają na ekologię

Fani The Sims 4 wciąż mogą liczyć na nową zawartość do produkcji. Już wkrótce na rynku pojawi się dodatek zatytułowany „Życie eko”, który zapewni graczom nowe formy zabawy. Zobaczcie materiał i poznajcie szczegóły.

The Sims 4 już 5 czerwca otrzyma kolejne rozszerzenie. Maxis postanowiło teraz zapewnić graczom dodatek skupiony na „eko życiu” i każdy Sim z Evergreen Harbor będzie mógł prowadzić zrównoważony styl życia. Zainteresowani otrzymają teraz szansę korzystania z alternatywnych źródeł energii, zajmą się uprawianiem własnego jedzenia lub nawet będą wykorzystywać zużyte materiały na nowe meble. W grze pojawi się także społeczność ekologiczna, z którą będziemy mogli współpracować, by zadbać o ekogiczny rozwój miasta.

Deweloperzy pozwolą nam wpływać na świat za pomocą najmniejszych decyzji. W grze pojawi się nawet nowa „Tablica Wyborcza Wspólnoty”, która co tydzień zapewni Plan Działań na rzecz Sąsiedztwa i pozwoli na wykonywanie zróżnicowanych zadań. Wszystkie mają jeden cel: zadbać o ekologię. W The Sims 4 pojawią się nawet nowe kariery związane z pracą na rzecz środowiska, a nawet rzemieślnik może zająć się tworzeniem ekoproduktów.

George Pigula, producent dodatku The Sims 4 Życie Eko, zapowiedział nowości następującymi słowami:

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy dać graczom możliwość odkrycia ekologicznego stylu życia w The Sims i dokonania zmian, które chcą zobaczyć. Gracze i ich Simowie mogą bawić się życiem na zupełnie nowe sposoby poprzez odkrywanie i wprowadzanie nowych ekonawyków. Jednymi z nich jest używanie paneli słonecznych lub turbin wiatrowych do produkcji prądu czy stosowanie materiałów upcyklingowych do tworzenia nowych mebli.”

Premiera The Sims 4 Życie eko odbędzie się jednocześnie na komputerach osobistych oraz konsolach. Najnowszy zwiastun pokazuje, na jakie atrakcje muszą przygotować się fani uniwersum.

Jak widać EA chce dalej rozwijać The Sims 4, ale ostatnio pojawiły się ciekawe plotki dotyczące możliwej kontynuacji. Powstaje także film, który przeniesie IP na wielki ekran.

Źródło: Informacja prasowa: Electronic Arts

Tagi: Electronic Arts Maxis The Sims 4 The Sims 4 życie eko