Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 14:30
Ghostrunner gamescom
4185V

Ghostrunner wygląda kapitalnie. Pierwsza bomba z gamescomu od Polaków!

One More Level zaskoczyło zapowiadając Ghostrunner. Polacy zaproszą nas do cyberpunkowego świata, w którym będziemy eliminować wrogów za pomocą niezwykle potężnego miecza. Zobaczcie zwiastun z tej perełki.

Ghostrunner to gra akcji prezentująca wydarzenia z pierwszej osoby. Za tytuł odpowiada polskie One More Level, które możecie kojarzyć z God’s Trigger. Polacy przyjechali do Kolonii z zupełnie nowym IP i pierwszy zwiastun wygląda zdumiewająco dobrze.

Główny bohater Ghostrunner to zaprawiony w bojach wojownik eliminujący oponentów za pomocą jednego trafienia. Gracz będzie musiał wykorzystać jego rozbudowane zdolności, dzięki którym przykładowo pobiegamy po ścianach, następnie za pomocą energetycznej liny dostaniemy się do wyznaczonego miejsca i na końcu ubijemy kilku wrogów.

Wydarzenia z Ghostrunner rozgrywają się w świecie, który jest „unikalną, ponurą mieszanką gatunków” - studio czerpie garściami z cyberpunka i postapokalipsy.

Na większe szczegóły musimy jeszcze zaczekać, ale Ghostrunner zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Gamescom Ghostrunner One More Level zapowiedź

Nie przegap