Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2020 16:23
W głębi lasu
782V

W głębi lasu to kolejny polski serial od platformy Netflix. Znamy datę premiery i szczegóły

„W głębi lasu” to najnowsza produkcja przygotowana przez Netflix w Polsce. Platforma właśnie zdradziła wszystkie szczegóły serialu i zaprasza graczy na oglądanie historii stworzonej na podstawie powieści Harlana Cobena.

„W głębi lasu” to najnowsza produkcja przygotowana przez Netflix w Polsce, której fabuła została przygotowana na podstawie powieści Harlana Cobena. Za sześciodcinkową serię odpowiada dwójka reżyserów: Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka.

Netflix zamierza zaprezentować widzom historię pełną tajemnic, której akcja rozegra się w dwóch wymiarach czasowych: 2019 oraz 1994 roku. Taki zabieg został wykorzystany z powodu interesujących wydarzeń:

„W głębi lasu obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach. ”

W obsadzie znaleźli się także: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki i Cezary Pazura. Netflix podkreśla, że na ekranie zobaczymy także „polskie młode talenty”: Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

„W głębi lasu” to kolejna, obok brytyjskiej serii „The Stranger” oraz hiszpańskiego „El Inocente”, współpraca między Cobenem a Netflix. Scenariusz przygotowali: Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Premiera serialu odbędzie się 12 czerwca. Na Facebooku Netflix Polska znajdziecie teaser. Sprawdźcie także nowości na maj oraz poznajcie szczegóły dotyczące dotacji przygotowanej przez Netflix dla polskiej branży telewizyjnej i filmowej.

W głębi lasu to kolejny polski serial od platformy Netflix

Źródło: Informacja prasowa: Netflix

Tagi: netflix serial w głębi lasu