Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2020 14:26
Spider-Man PS4
1743V

Gry na PS4 za 1 zł przy zakupie DualShocka 4

Powróciła interesująca promocja, dzięki której możecie kupić DualShocka 4 i za 1 zł zgarniecie jedną z produkcji na PS4. Oferta jest przeznaczona głównie dla graczy szukających kontrolera z oficjalnej dystrybucji.

Nie możemy narzekać na brak ciekawych promocji związanych z PS4. Od samego rana możecie sięgnąć po kolejne gry na PS4 w lepszych cenach – lista zawiera już ponad 800 tytułów, więc jest w czym wybierać. Dodatkowo w sklepach trwa specjalna oferta na konsolę japońskiego producenta, więc bez najmniejszego problemu kupicie także PS4 w niezłej ofercie.

Zamówiliście konsolę, macie już upatrzone gry, więc może pora na dodatkowy kontroler? I tutaj pojawia się propozycja RTV Euro AGD, dzięki której kupując pad otrzymacie możliwość dorzucenia do zestawu tytułu z PS4 za 1 zł. Promocja jest przeznaczona głównie graczy zainteresowanych DualShockiem z oficjalnej dystrybucji, ale jeśli należycie do tego grona, to korzystajcie, ponieważ oferta jest zazwyczaj mocno limitowana.

Gry na PS4 za 1 zł przy zakupie DualShocka 4 - strona promocji

Wybierasz kontroler:

I dorzucasz grę za 1 zł

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/spider-man-na-playstation-4-i-inne-gry-po-1-zl-przy-zakupie-dualshocka-w-euro-rtv-agd/

Tagi: dualshock 4 playstation 4 promocja ps4 sony