Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.05.2020 09:18
PS Store nowości PS4
2588V

Nowości na PS4. Sony promuje świeże gry i promocję na PS Store

Na rynku zapanowała mała posucha, ale nawet z niewielkiej grupy tytułów Sony wybrało najciekawsze produkcje, które warto promować.

Ekipa PlayStation Access, czyli oficjalny youtubowy kanał Sony na YouTube, reklamuje nowości wydawnicze z tego tygodnia.

Tak jak pisaliśmy wczoraj, trudno liczyć w najbliższych dniach na wyjątkowo ciekawe premiery. Gracze liczący na mocne gry AAA muszą się uzbroić w cierpliwość. Dobra okazję do zabawy mają jednak osoby preferujące dzieła nisko- i średniobudżetowe.

W pierwszej kolejności PlayStation Access reklamuje premierę John Wick Hex, czyli tytułu Gambitious nawiązującego do bardzo popularnej serii filmów. Kolejna nowość, która pojawia się w reklamie to tytuł dla PlayStation VR, czyli The Walking Dead: Saints and Sinners. W produkcji wyeksponowano przede wszystkim motywy survivalowe. Trzeba powiedzieć w tym miejscu, że gra już w styczniu zdobyła bardzo dobre oceny na PC - na poziomie 8,1/10.

Ostatnią z reklamowanych nowości jest World War Z GOTY Edition, czyli wydanie gry, o którym donosiliśmy szerzej wczoraj. Sony zachęca też do przyjrzenia się pakietowi Surge 1 + 2 i do zajrzenia do aktualnej oferty promocyjnej Big in Japan na PlayStation Store. W promocji znajdziemy oczywiście masę tytułów wywodzących się z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Pełną listę publikowanych w tym tygodniu nowości na PS Store znajdziecie tutaj.

Tagi: playstation promocja ps store ps4 store