Iza Łęcka Iza Łęcka 05.05.2020 10:47
Nowi Mutanci Disney
772V

Nowi Mutanci najwidoczniej ominą kina. Film zadebiutuje w VOD

Najpewniej „Nowi Mutanci” dołączą do grona dużych produkcji, które nie doczekają się premiery kinowej. Film miał trafić na wielki ekran 3 kwietnia, jednak Disney może już nie zdecydować się na zaproponowanie nowego terminu. Amazon szykuje widzów na debiut w VOD.

O „Nowych Mutantach” słyszymy od lat. Pierwotnie film miał zadebiutować w kwietniu 2018 roku, później był kilkukrotnie przekładany, by w ostateczności pierwsi widzowie mogli go zobaczyć na wielkim ekranie 3 kwietnia 2020 roku – wtedy też zobaczyliśmy niezły zwiastun. Pandemia jednak skutecznie pokrzyżowała plany Disneyowi i coraz bliższe prawdy wydaje się, że produkcja nie otrzyma swojej szansy i nie zostanie wyemitowana w kinach.

„Nowi Mutanci” zostali wczoraj dostrzeżeni przez klientów Amazonu - chętni do zobaczenia najnowszej przygody osadzonej w komiksowym uniwersum mogli składać zamówienia przedpremierowe. Data premiery VOD nie została jeszcze wskazana, ale możemy podejrzewać, że Disney w najbliższych dniach ogłosi szczegóły.

Po nagłośnieniu sprawy amerykański oddział Amazonu zmodyfikował informację na „Tytuł jest obecnie niedostępny”, jednak Brytyjczycy nadal mogą decydować się na zakupy, wyczekując na udostępnienie ekranizacji.

Na początku marca otrzymaliśmy istotne szczegóły dotyczące „Nowych Mutantów” (kategoria wiekowa oraz czas trwania filmu). Niestety, obecnie możemy być niemal pewni, że zamiast doświadczyć klimatycznej opowieści o młodych Mutantach na wielkim ekranie, sprawdzimy ją w domowym zaciszu.

Źródło: https://mcucosmic.com/2020/05/04/the-new-mutants-listed-for-pvod-pre-order-on-amazon/

Tagi: Amazon Disney film nowi mutanci vod